O nás

Jsme stále mladá společnost, postavená na pevných základech. Členové našeho týmu mohou nabídnout třicet a více let rozsáhlých praktických zkušeností ve všech námi představených oblastech.

Naše služby začínají plánováním letu, pokračují sběrem a zpracováním fotogrammetrických i laserových dat a končí dodáním výsledného produktu v nejrůznějších formách a formátech. Naše propracované technologické postupy zachovávají patřičnou kvalitu s cílem uspokojit potřeby našich zákazníků z různých koutů světa.

Ke zpracování dat používáme především osvědčené kombinace aplikací firem Bentley, Hexagon,  IGI, nFrames, Terrasolid, Trimble a Vexcel.

Disponujeme vlastními letadly, digitálními leteckými kamerami či laserovými skenery.

Image

Seznamte se s naším týmem

Patrik Meixner
Patrik MeixnerCEO
patrik.meixner@primis.cz
+420 724 013 013
Zdeněk Klusoň
Zdeněk KlusoňProkurista
zdenek.kluson@primis.cz
+420 721 164 286
Jana Havlíčková
Jana HavlíčkováVedoucí ortofoto
jana.havlickova@primis.cz
+420 534 008 769
Jaroslav Roman
Jaroslav RomanVedoucí laserového skenování
jaroslav.roman@primis.cz
+420 534 008 769
Petr Nagy
Petr NagyProjektový manažer
petr.nagy@primis.cz
+420 494 909 769

CHTĚLI BYSTE PRACOVAT S NÁMI?

Chcete-li pracovat v našem týmu, pošlete, prosím, e-mail s Vaším životopisem na info@primis.cz a my Vás budeme kontaktovat během následujících třech pracovních dnů.

PILOT
Lorem ipsum dolor sit amet, risus wisi amet wisi, est justo feugiat et ac. Donec varius, iaculis sed aptent ultricies tempor in etiam. Consectetuer leo fusce.
  • College degree
  • 4 years of expierence in a similiar business
  • Average looking and very funny person

Systém managementu kvality (ČSN EN ISO 9001:2016)

Podmínky pro vydání certifikátu potvrzující zavedení a používání systému managementu kvality pro předmět činnosti Letecké snímkování a Zpracování dat splňují obě naše pobočky - brněnská i hradecká.

Mezinárodní norma ČSN EN ISO 9001 – Systém managementu kvality specifikuje požadavky na systém managementu kvality tam, kde organizace potřebuje prokazovat svou schopnost trvale poskytovat produkt, který splňuje požadavky zákazníka a aplikovatelné požadavky zákonů a předpisů a má v úmyslu zvyšovat spokojenost zákazníka pomocí efektivní aplikace tohoto systému, včetně procesů pro jeho neustálé zlepšování, a ujišťováním o shodě s požadavky zákazníka a s aplikovatelnými požadavky zákonů a předpisů.

primis_certifikat_iso_9001-2016_cz.jpg

Jsme zapsáni v rejstřících dodavatelů

Rejstříky dodavatelů pro veřejné zakázky umožňují - po splnění základních podmínek, definovaných v zákonech o veřejných zakázkách jednotlivých zemí - při podávání nabídek pouze doložit, že jsme v daném systému registrováni, a tím odpadá nutnost dokládat některé dokumenty, což značně zmenšuje administrativní zátěž při podávání veřejných zakázek.

ČR - Seznam kvalifikovaných dodavatelů
spravovaný Ministerstvem pro Místní rozvoj České republiky
SR - Register partnerov verejného sektora
Rakousko - ANKÖ

Kontaktujte nás

Slavíčkova 827/1a, 638 00 Brno, CZ

Areál letiště, hangár č. 72, 503 41 Hradec Králové, CZ

 

+420 534 008 769

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Search