Novinky

Konference GIS ESRI v ČR 2019

Po několikaleté odmlce jsme se opět zúčastnili konference GIS ESRI v ČR 2019, která se konala v prostorách Kongresového centra Praha, a tentokrát dokonce v roli vystavovatelů.

Konference GIS Esri je největším oborovým setkáním geoinformatiků v České republice a již téměř 30 let seznamuje účastníky s novinkami v oblasti GIS a aktuálními projekty ve veřejném i privátním sektoru. Na našem stánku jsme prezentovali nejnovější přístrojové vybavení a nejaktuálnější projekty, nejen ze světa GIS technologií. Navzdory zajímavým projektům typu pasportu doprovodné vegetace pozemních komunikací nebo 3D modelování budov, vzbudila největší rozruch prezentace možností naší nejnovější letecké kamery UltraCam Eagle Mark 3, jelikož letecké snímky a produkty z nich vyrobené poskytují donedávna nepředstavitelnou přesnost a rozlišení až 2 cm/pixel, což bylo donedávna doménou dronů a ne letadel.

Mimo skvělých příspěvků, workshopů, seminářů a doprovodného programu byla konference již tradičně výjimečnou společenskou událostí, která nám mimo jiného přinesla i obnovení starých a navázání velkého množství nových kontaktů.

Těšíme se na další ročník!

Přehled všech přednášek, které na konferenci zazněly, naleznete na samostatné stránce.
Většina příspěvků je obsahem Sborníku konference, který je volně ke stažení ve formátu PDF.
Záznam z hlavního bloku konference, přednášek týkajících se DTM, veřejné správy a ze všech workshopů naleznete na YouTube kanálu ARCDATA PRAHA.

 

Kontaktujte nás

Slavíčkova 827/1a, 638 00 Brno, CZ

Areál letiště, hangár č. 72, 503 41 Hradec Králové, CZ

 

+420 534 008 769

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Search